ATELIÉR FIŠER

 

úvod       letní kurzy       keramické kurzy      galerie-obrazy      galerie-keramika      kontakt

 


Vítejte do Ateliéru...

 

Výtvarná dílna Ateliér v Rokycanech pořádá kurzy pro zájemce o keramiku, kresbu, malbu a grafiku, ale i pro ty, kteří se hlásí na střední nebo vysokou školu s výtvarným zaměřením a chtějí se připravit na talentové zkoušky. Kurzy jsou také vhodné pro učitele výtvarné výchovy. Dílna je otevřena pro všechny věkové kategorie, začátečníky i pokročilé. Vy sami se rozhodnete, zda chcete rozvíjet své umělecké ambice, nebo se chcete odreagovat a odpočinout si. Budete pracovat pod vedením profesionálního výtvarníka. Na kurzech získáte nejenom praktické dovednosti, ale i teoretické znalosti.

Všechny kurzy kromě letních výtvarných, které probíhají ve skanzenu lidové architektury v Chanovicích u Klatov, se uskutečňují v dílně v Rokycanech – adresa Škroupova 495/II.

Výtvarné a keramické kurzy vede Mgr. Václav Fišer, absolvent SPŠ keramické v Karlových Varech a Pedagogické fakulty Západočeské univerzity v Plzni oboru výtvarná kultura.

něco o mně                                                                                        

Z výtvarných kurzů a kurzů keramiky nabízíme víkendové akce, kterých se mohou zúčastnit jednotlivci, skupinky i celé rodiny, dále pak Letní 5 denní výtvarnou školu se zaměřením na malbu v plenéru, týdenní keramické kurzy a týdenní kombinované výtvarně keramické kurzy, kterých se mohou zúčastnit starší 18ti let. Fotografie vpravo jsou z míst, kde probíhají letní plenérové kurzy.

Těším se na Vás.